Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

KORUPCIJOS PREVENCIJOS MOKYMAI VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS „PLAČIAJUOSTIS INTERNETAS“ DARBUOTOJAMS

2022 m. birželio 10 d. viešosios įstaigos „Plačiajuostis internetas“ darbuotojams surengti korupcijos prevencijos mokymai, kurių tema „Informacijos apie pažeidimus viešojoje įstaigoje „Plačiajuostis internetas“ teikimo tvarkos aprašas“. 
Šių mokymų metu darbuotojams suteikta informacija apie viešojoje įstaigoje „Plačiajuostis internetas“ funkcionuojantį vidinį informacijos apie pažeidimus teikimo kanalą. Pateikta informacija apie kokius pažeidimus darbuotojai turi galimybę pranešti ir kokiais būdais gali tai padaryti. Darbuotojai supažindinti su Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatyme įtvirtintomis pranešimą teikiančių asmenų teisėmis ir pareigomis. Nurodyta kompetetingų subjektų pareiga saugoti gautą konfidencialią ir kitokio pobūdžio informaciją.
Vidinis informacijos apie pažeidimus teikimo kanalas ir darbuotojų žinios šioje srityje užtikrina prisideda užtikrinant viešosios įstaigos „Plačiajuostis internetas“ veiklos skaidrumą bei viešumą.