Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Korupcijos prevencijos mokymai darbuotojams

2020 m. lapkričio 27 d. už korupcijos prevenciją Įstaigoje atsakingas asmuo surengė korupcijos prevencijos mokymus darbuotojams.
Mokymų metu darbuotojams pateikta informacija apie 2020 m. korupcijos prevencijos srityje nuveiktus darbus ir pasiektus rezultatus. Darbuotojai supažindinti su veiksmais bei priemonėmis, kuriuos planuojama įgyvendinti 2021 m. Darbuotojams buvo pristatytos naujausios kovos su korupcija priemonės ir diskutuota dėl jų efektyvumo bei pasidalinta gerąja, kitose organizacijose taikoma, kovos su korupcija praktika.