Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Korupcijos prevencijos mokymai darbuotojams

2018 m. gruodžio 13 d. už korupcijos prevenciją Įstaigoje atsakingas asmuo surengė korupcijos prevencijos mokymus darbuotojams.

 Mokymai buvo skirti apžvelgti ir priminti darbuotojams Įstaigos vidaus dokumentus, reglamentuojančius korupcijos prevenciją. Didžiausias dėmesys buvo skirtas Įstaigoje patvirtintai ir galiojančiai „Skaidrumo politikai“. Nagrinėjant šį dokumentą darbuotojai buvo raginami nepamiršti kaip turi elgtis vykdydami savo darbo funkcijas ir kokio elgesio Įstaiga netoleruoja. Darbuotojams priminta jų teisė anonimiškai pranešti apie galimai korupcinio pobūdžio veiklas, kurios užfiksuotos darbo vietoje. Mokymu metu darbuotojai buvo supažindinti su korupcijos prevencijos 2019 metų planuojamais darbais.