Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

KEIČIASI PASLAUGŲ TARIFAI

Informuojame, kad įsigaliojo Susisiekimo ministro 2011 m. birželio 1 d. įsakymas Nr. 3-330 “Dėl viešosios įstaigos “Plačiajuostis internetas” teikiamų paslaugų tarifų nustatymo”, kuriuo patvirtinti nauji VšĮ "Plačiajuostis internetas" RAIN tinklu teikiamų paslaugų tarifai.
 
Pagrindiniai paslaugų tarifų pakeitimai:

Nuo šiol duomenų srauto perdavimo 100 Mb/s sparta iki 1 kilometro ryšio linijos ilgio arba gyvenvietės ribose ir duomenų srauto perdavimo 100 Mb/s sparta savivaldybės ribose paslaugos sujungtos į vieną – duomenų srauto perdavimo 100 Mb/s sparta paslaugą.

Keitėsi ir duomenų srauto perdavimo 100 Mb/s sparta paslaugos, kurios teikimo taškai yra skirtingų savivaldybių teritorijose, tarifas. Jis apskaičiuojamas pagal savivaldybių skaičių, esanti tarp paslaugos teikimo taškų  (įvertinant mažiausia galima savivaldybių, esančių tarp dviejų paslaugos teikimo tašku, skaičių, o ne šviesolaidinių kabelinių linijų trasas). Duomenų srauto perdavimo 100 Mb/s sparta paslaugos, kurios galiniai taškai yra iki 1 kilometro geografiniu atstumu arba gyvenvietes ribose, bet ne didesniu kaip 5 kilometru geografiniu atstumu, apmokestinami 50 Lt/mėn tarifu.

Taip pat vietoje buvusio 423,73 Lt tarifo kiekvienos duomenų srauto perdavimo 100 Mb/s sparta paslaugos įrengimui, nustatytas 211,86 Lt tarifas kiekvieno paslaugos teikimo taško įrengimui, t. y. bus apmokestinamas kiekvienas paslaugos taškas iš dviejų atskirai, o ne bendras paslaugos įrengimas.

Dėl paslaugų teikimo galimybių ir konkrečių techninių sprendimų prašome kreiptis į VšĮ „Plačiajuostis internetas“ adresu Šeimyniškių g. 1A, Vilnius, tel. (8 5) 243 0882 arba el. paštu [email protected].