Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Kas yra internetas?

Gegužės 24 d. Šakių Varpo mokykloje atidaryta 5 – 8 klasių mokinių piešinių konkurso „Kas yra internetas?“ darbų paroda.
Džiaugiamės direktoriaus Vito Daniliausko iniciatyva ir aktyviu mokinių įsitraukimu perteikiant interneto pažinimą popieriuje. Konkurso vadovės dailės mokytojos Jūratė Žalnorienė ir Lina Smilgiuvienė puikiai įgyvendino kilusią idėją. 
Dėkojame visam mokyklos kolektyvui už puikią inciatyvą, kūrybines idėjas ir surengtą piešinių parodą „Kas yra internetas?“.
Daugiau apie mokyklos vykdomas iniciatyvas ir veiklą galite paskaityti čia.

Ugdykim Lietuvos informacinę visuomenę kartu!