Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Įstaigos veiklos ir vykdomų projektų pristatymas užsienio kolegoms

Penktadienį, vasario 26 d., VšĮ „Plačiajuostis internetas“ atstovai dalyvavo nuotoliniame susitikime su Ukrainos ministerijos atstovais (Ministry of the Digital Transformation of Ukraine).

Susitikime dalyvavę Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos atstovai pristatė kolegoms iš Ukrainos informaciją apie elektroninių ryšių sektorių, 5G plėtros gaires. VšĮ „Plačiajuostis internetas“ atstovai papasakojo apie įvykdytus ir šiuo metu Įstaigos vykdomus projektus, paslaugų valdymo modelį, baltų zonų nustatymą ir žemėlapio parengimą. Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos atstovai pristatė savo veiklą, elektroninių ryšių reguliavimo gaires.
Susitikimo dalyviai džiaugėsi galėdami pasidalinti gerąja patirtimi su užsienio kolegomis.