Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Įstaigos atstovai sudalyvavo konferencijoje „FTTH Conference 2022“

Įstaigos atstovai dalyvavo ir dalinosi patirtimi šių metų gegužės 23 – 25 d. Vienoje vykusioje konferencijoje „FTTH Conference 2022“. 
Konferencijoje vykusio renginio „Governmental day workshop“ metu įstaigos Teisės ir bendrųjų reikalų skyriaus vadovė Eglė Misienė, „European Broadbands Awards“ žiuri narė, apžvelgė į apdovanojimų finalą atrinktus projektus, pasidalino apdovanojimams pateiktų projektų bendrais pastebėjimais ir tendencijomis.

Daugiau informacijos apie konferenciją galite rasti čia.
 Nuotraukoje įstaigos Teisės ir bendrųjų reikalų skyriaus vadovė Eglė Misienė ir vyriausiasis specialistas laikinai einantis Tinklo techologijų ir plėtros vadovo pareigas Donatas Bernatonis.Filmas apie „FTTH Conference 2022“.