Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Įstaigoje įdiegta anoniminių pranešimų sistema

Nuo šiol viešoji įstaiga „Plačiajuostis internetas“ turi galimybę gauti anoniminius pranešimus apie galimus pažeidimus, susijusius su įstaigos veikla. 
Siekiant užtikrinti Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo nuostatas, sudarėme galimybę informuoti atsakingus asmenis per anoniminių pranešimų kanalą. Kaip nagrinėjami tokio pobūdžio skundai, galite sužinoti perskaitę Viešosios įstaigos „Plačiajuostis internetas“ prašymų, skundų ir pranešimų pateikimo ir nagrinėjimo tvarką.
Daugiau apie įstaigoje vykdomą korupcijos prevenciją galite sužinoti čia.