Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Įstaigoje atliktos korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo procedūros

2020 m. analizuojamu objektu buvo pasirinktos dvi viešosios įstaigos „Plačiajuostis internetas“ veiklos sritys, t. y. įstaigos turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo sritis bei įstaigos personalo valdymo sritis.
Už korupcijos prevenciją atsakingo darbuotojo atliktos analizės tikslas – išanalizuoti ir nustatyti, analizuojamos srities, atitiktį Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 6 str. 4 d. nustatytiems kriterijams. Atlikus analizę paaiškėjo, kad įstaigos turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo sritis iš dalies atitinka vieną kriterijų, įtvirtintą Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 6 str. 4 d.: „Daugiausia priima sprendimus, kuriems nereikia kitos vasltybės ar savivaldybės įstaigos patvirtinimo“. Nors ši veiklos sritis iš dalies atitinką aukščiau nurodytą kriterijų, tačiau ši rizika yra kontroliuojama ir valdoma priemonėmis, kurios nurodytos motyvuotoje išvadoje dėl įstaigos veiklos sričių korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo. Atlikus analizę įstaigos personalo valdymo srityje pateiktos išvados, kad ši sritis formaliai atitinka vieną kriterijų, įtvirtintą Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 6 str. 4 d.: „Daugiausia priima sprendimus, kuriems nereikia kitos vasltybės ar savivaldybės įstaigos patvirtinimo“, tačiau šioje srityje egzistuojančios korupcijos pasireiškimo rizikos ir grėsmės taip pat yra valdomos ir kontroliuojamos priemonėmis, kurios nurodytos motyvuotoje išvadoje dėl įstaigos veiklos sričių korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo.
Daugiau informacijos apie korupcijos prevenciją ir motyvuotas išvadas dėl įstaigos veiklos sričių korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo pateikiama čia.