Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

ĮSIBĖGĖJO STATYBOS DARBAI

Balandžio pabaigoje oficialiai prasidėję projekto „Kaimiškųjų vietovių informacinių technologijų plačiajuosčio tinklo RAIN plėtra” (toliau RAIN-2) statybos darbai jau įsibėgėjo. Per pirmuosius statybos mėnesius visoje Lietuvoje jau paklota apie 750 kilometrų optinio kabelio, bei išduoti statybos leidimai nutiesti dar beveik 600 kilometrų naujų linijų.
 
Sparčiausiai darbai vykdomi Kauno ir Marijampolės apskrityse, čia jau nutiesta daugiau nei 250 kilometrų naujų šviesolaidinio kabelio linijų.

Iki projekto pabaigos planuojama nutiesti dar apie 4000 km. šviesolaidinio kabelio, suteikiant galimybes naudotis šviesolaidinio ryšio paslaugomis 770 Lietuvos gyvenvietėse įsikūrusioms mokykloms, bibliotekoms, viešojo administravimo įstaigoms, taip pat bus prijungti operatorių infrastruktūros objektai.