Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

ĮPUSĖJO RAIN-2 DARBAI

Nutiesta daugiau nei 2300 kilometrų kabelio (viso planuojama nutiesti apie 4500 km.), suprojektuota apie 80 proc. visų planuojamų linijų – tokie projekto „Kaimiškųjų vietovių informacinių technologijų plačiajuosčio tinklo RAIN plėtra” (toliau RAIN-2) rezultatai.
 
Nutiesta daugiau nei 2300 km. kabelio (viso planuojama nutiesti apie 4500 km.), suprojektuota apie 80 proc. visų darbų – tokie projekto „Kaimiškųjų vietovių informacinių technologijų plačiajuosčio tinklo RAIN plėtra” (toliau RAIN-2) rezultatai. Jie pasiekti dar net neįpusėjus projektui, kurio pabaiga numatyta 2013 m. kovo mėn. Atliktų darbų vertė – apie 86 mln. Lt.

„Sėkmingai plėtojama plačiajuosčio tinklo infrastruktūra – intensyvaus ir kruopštaus projekto vykdytojų ir rangovų darbo rezultatas. Džiaugiamės ne tik sparčiau nei planuota įgyvendinamais tinklo statybos darbais, bet ir pradedamu nauju itin reikšmingu etapu, kurio metu šviesolaidinis kabelis bus nutiestas iš Klaipėdos į Neringą Kuršių marių dugnu“, – sako RAIN-2 projekto koordinatorius Vytautas Tvaronavičius.

Penktadienį (balandžio 15 d.) viešosios įstaigos „Plačiajuostis internetas“ atstovai vyks į Klaipėdą, kur Susisiekimo ministrui Eligijui Masiuliui, Informacinės visuomenės plėtros komiteto direktoriui Valdui Kišonui, Klaipėdos ir Neringos savivaldybių bei Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos atstovams pristatys projekto RAIN-2 eigą bei pradėtus vykdyti šviesolaidinio kabelio tiesimo į Kuršių neriją darbus.

Planuojama, jog Neringos savivaldybėje bus nutiesta apie 70 km. šviesolaidinių kabelinių linijų bei įrengti 45 prisijungimo prie tinklo taškai.