Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

INTERNETAS VAIKŲ AKIMIS

Informacinės technologijos vis plačiau naudojamos mūsų kasdienybėje. Turbūt nėra nė dienos, kad nekalbėtume mobiliuoju telefonu, nedirbtume kompiuteriu, ar nenaršytume internete... Kad šias priemones jau neblogai įvaldė ir jaunimas, atskleidė vaikų piešinių konkursas „Internetas – kas tai?“.
VšĮ “Plačiajuostis internetas” organizavo piešinių konkursą, kuriuo norėjo išsiaiškinti, ar jaunesniųjų klasių moksleiviai žino, kas yra internetas, kam jis naudojamas. Konkursui  “Internetas – kas tai?“ piešinius pateikė Vilniaus Antakalnio progimnazijos 4-5 klasių moksleiviai. Vaikai pasinaudodami įvairia technika (spalvoti pieštukai, kreidelės, akvarelė) pavaizdavo, kaip jie supranta, kas tai yra internetas.

“Džiaugiamės gavę daug spalvingų ir įdomių piešinių. Iš jų susidarėme įspūdį, kad ketvirtokai, penktokai yra jau neblogai susipažinę su internetu. Moksleivių piešiniuose dažnai kartojasi “Skype”, “Facebook”, “Youtube”, “Gmail” motyvai, taigi galima daryti išvadą, kad vaikai jau įgudę naudotis šiomis programomis”, – sakė Vytautas Tvaronavičius, VšĮ „Plačiajuostis internetas“ Technologijų ir plėtros vadovas.

VšĮ “Plačiajuostis internetas” dėkoja Vilniaus Antakalnio progimnazijos moksleiviams už gražius piešinius, o mokytojoms Nijolei Semionovienei, Linai Kumžienei ir Reginai Savickienei už aktyvų įsitraukimą ir konkurso koordinavimą.

„Šis piešinių konkursas mums buvo įdomus ne tik pažintine prasme, bet ir suteikė daug gražių emocijų. Norime jomis pasidalinti ir su kitais, todėl piešiniais iliustruosime “VšĮ “Plačiajuostis internetas” 2013-ųjų metų kalendorių, kurį dovanosime valstybinėms įstaigoms, partneriams ir klientams”, – pridūrė V. Tvaronavičius.

Kviečiame pasigrožėti Vilniaus Antakalnio progimnazijos moksleivių piešiniais: