Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

ĮDIEGTOS TINKLO VALDYMO SISTEMOS

Tarptautinė informacinių technologijų įmonė UAB „ATEA“ baigė diegti tinklo valdymo ir pagalbines sistemas, kurių dėka RAIN-2 tinklas tapo dar patikimesnis, o klientams suteikiamos kokybiškesnės paslaugos.
 
„UAB „ATEA“ įdiegė tinklo valdymo ir stebėjimo sistemas, kurios išplėtė tinklo stebėjimo galimybes – dabar mes galime ypač operatyviai reaguoti į sistemos sutrikimus, bei vykdyti sutrikimų prevenciją, tokiu būdu nedidelius ryšio trikdžius pašaliname prieš jiems įtakojant klientams teikiamas paslaugas. Visa tai prisideda prie efektyvesnės Tinklo valdymo tarnybos veiklos ir geresnės teikiamų paslaugų kokybės“, – sakė RAIN-2 projekto vadovo padėjėjas ir Tinklo valdymo tarnybos vadovas, Rokas Jucys.

Siekiant efektyvinti VšĮ „Plačiajuostis internetas“ darbo procesus bei operatyviai aptarnauti klientus, įdiegtos dokumentų valdymo, klientų aptarnavimo ir skambučių valdymo sistemos, sumontuota reikalinga techninė įranga.

UAB „ATEA“ atliktų darbų vertė - 2,4 mln. Lt.

Tinklo valdymo tarnyba stebi teikiamų paslaugų kokybinius parametrus ir reaguoja į klientų pranešimus visą parą, septynias dienas per savaitę. Kreiptis galima tel. numeriu: (8 5) 243 0881 ir el. paštu: [email protected]