Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

GEGUŽĘ - NAUJAS ŠKL STATYBŲ REKORDAS

Įgyvendinant projektą „Kaimiškųjų vietovių informacinių technologijų plačiajuosčio tinklo RAIN plėtra” (toliau RAIN-2) per šių metų gegužės mėnesį nutiesta rekordiškai daug šviesolaidinių kabelinių linijų – 552 km. Iki projekto pabaigos liko nutiesti apie 1800 km.
„Gegužės mėnuo buvo labai produktyvus. Praeitą mėnesį buvo paklota beveik dvigubai daugiau šviesolaidinio kabelio nei iki šiol sėkmingiausią mėnesį – 2010 m. rugpjūtį, kuomet buvo nutiesta 343 km linijų“, – džiaugėsi RAIN-2 projekto koordinatorius V. Tvaronavičius.
 
Per metus laiko (2010 m. gegužė – 2011 m. gegužė) iš viso nutiesta 3010 km, suprojektuota 4246 km ir išduota leidimų 4023 km trasų statybos darbams vykdyti. Projekto metu numatyta iš viso suprojektuoti ir pakloti 4809 km šviesolaidinio kabelio.
 
„Tikimės, jog RAIN-2 tinklo statybos darbų sparta vasaros metu išliks panaši ir sėkmingai artėsime prie projekto pabaigos“, – pridūrė V. Tvaronavičius.
 
Projekto RAIN-2 įgyvendinimas 2010 05 – 2011 05 laikotarpiu:

RAIN-2 projektas finansuojamas iš 2007-2013 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšų. Projektą įgyvendina Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija
ir viešoji įstaiga „Plačiajuostis internetas“