Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

FILMAS APIE RAIN-2

Kviečiame pasižiūrėti Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) iniciatyva sukurtą dokumentinį filmuką apie vieną įspūdingiausių informacinių technologijų projektų Lietuvoje – RAIN-2.
 
Filmą rasite čia:Informacinėms technologijoms skirtas filmas ”7 stotelė: Informacinės technologijos” – viena iš dvylikos dokumentinio serialo „Tiesiai šviesiai" serijų. Dvylikos istorijų ciklas atskleidžia CPVA administruojamų ES struktūrinės paramos priemonių projektų eigą – nuo idėjos iki įgyvendinimo. Nuoširdžiose istorijose savo patirtimi dalinasi ne tik projektų vykdytojai, CPVA ir valstybinių institucijų atstovai, bet ir paprasti, gatvėje sutinkami žmonės. Tai – pasakojimas apie mūsų kasdienybę, kurioje vyksta įdomūs ir reikšmingi pokyčiai.
 
Serialo „Tiesiai šviesiai“ tikslas – supažindinti Lietuvos gyventojus su Europos Sąjungos paramos projektų įgyvendinamo užkulisiais.
 
Visas šio serialo serijas galima pasižiūrėti http://www.youtube.com/user/Tiesiaisviesiai.