Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

DĖL VIEŠŲJŲ KONSULTACIJŲ PLANUOJANT NAUJŲ OBJEKTŲ PRIJUNGIMĄ

Ryšio tiekėjų dėmesiui – VšĮ „Plačiajuostis internetas“ įgyvendindama projektą „Parama plačiajuosčio ryšio infrastruktūrai (II etapas)” (PRIP2), parengė preliminarų planuojamų prijungti objektų sąrašą ir žemėlapius (Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Tauragės, Telšių, UtenosVilniaus apskritys). 
Kviečiame ryšio operatorius peržiūrėti šį sąrašą ir kreiptis į įstaigą, jei šiuose objektuose jau turi, ar planuoja artimiausiu metu sukurti savo šviesolaidinę infrastruktūrą. Sąrašą sudaro beveik pusantro tūkstančio žemės ūkio sektoriaus objektų, iš kurių prie esamos šviesolaidinės infrastruktūros šiuo projekto etapu bus prijungta apie 400 žemės ūkio institucijų ir organizacijų, gamybos ir perdirbimo įmonių, kaimo bendruomenių bei stambiausių žemės ūkių.
Informaciją galite siųsti raštu (adresu Sausio 13-osios g. 10, Vilnius), faksu ((8 5) 260 4404) ar elektroniniu paštu ([email protected]). Siekiant užtikrinti skaidrumą, viešosios konsultacijos yra atviros ir nebaigtinės, t. y. jos bus vykdomos ir prieinamos suinteresuotiems subjektams viso priemonės įgyvendinimo laikotarpiu. Tuo atveju, jei suinteresuotieji subjektai pareikštų prieštaravimų dėl sąraše pateiktų vietovių (objektų) ir pateiktų pakankamus įrodymus, patvirtinančius jų investicinius planus atitinkamose vietovėse (objektuose), neužsakytos įrengti linijos bus atšaukiamos.
 


2015-10-05