Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

DĖL GALIMYBĖS PRANEŠTI APIE GALIMAI PADARYTUS KORUPCINIO POBŪDŽIO ARBA KITUS PAŽEIDIMUS

Viešoji įstaiga „Plačiajuostis internetas“ primena, kad informaciją apie galimai padarytus korupcinio pobūdžio arba kitus pažeidimus galite pranešti anonimiškai.
Informacija gali būti teikiama elektroniniu paštu [email protected] arba telefonu (8 5) 243 0882, arba tai galite padaryti įstaigos puslapyje.
Anonimiškumą garantuojame.
Viešoji įstaiga „Plačiajuostis internetas“ taip pat primena, kad informaciją apie korupcinio pobūdžio pažeidimus galite pateikti pagal Pranešėjo apsaugos įstatymą.
Išsamesnė informacija apie Pranešėjo apsaugos įstatymą yra pateikiama čia.