Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

DĖKOJAME OPERATORIAMS UŽ DALYVAVIMĄ VIEŠOSIOSE KONSULTACIJOSE

Dėkojame visiems suinteresuotiems dalyviams už aktyvumą dalyvaujant viešosiose konsultacijose. 
Informuojame, kad įvykus viešosioms konsultacijoms dėl VšĮ „Plačiajuostis internetas“ didmeninės paslaugos „Duomenų srauto perdavimas 1 Gb/s sparta, nepriklausantis nuo paslaugos atstumo, kai bent vienas paslaugos teikimo taškas yra kaimiškojoje vietovėje“ techninių parametrų keitimo – paslaugos greitaveikos didinimo iki 3 Gb/s nekeičiant paslaugos tarifų,  minėtos paslaugos greitaveika pakelta iki 3 Gb/s nekeičiant paslaugos ir jos kainos. 
Paslaugos greitaveika būtų keičiama tik operatoriams užsakius paslaugos modifikavimą ir esant techninėms galimybėms. Paslaugos greitaveikos keitimas esamoms paslaugoms papildomai nebus apmokestinamas.

Daugiau apie VšĮ "Plačiajuostis internetas" teikiamas paslaugas skaitykite čia