Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos dokumentuotos informacijos pristatymas

2021 m. sausio 8 d. Įstaigos kolektyvui buvo pristatyta dokumentuota saugos ir sveikatos vadybos sistemos informacija.

Už darbuotojų saugą ir sveikatą atsakingas Įstaigos specialistas Egidijus Bernotas pateikė informaciją apie tai, kaip Įstaigoje vyksta saugos ir sveikatos rizikų bei galimybių vertinimas, kokių veiksmų imamasi joms nustatyti, bei kokios prevencinės priemonės yra taikomos. Darbuotojai buvo supažindinti su jau esama sistema, bei planuojamais jos papildymais.
Primename, kad VšĮ „Plačiajuostis internetas“ vadovaujasi  integruota Kokybės, Aplinkos apsaugos bei Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema (IVS)  laikantis LST EN ISO 9001:2015, LST EN ISO 14001:2015, LST ISO 45001:2018 standartų reikalavimų ir atitinka galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus ir poįstatyminius teisės aktus.