Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Dalyvavimas UFBB konferencijoje Nyderlanduose

Po 2015 metų rudenį Europos Komisijos plačiajuosčio interneto apdovanojimo laimėjimo, birželio 27-30 dienomis VšĮ „Plačiajuostis internetas“ buvo pakviesta dalyvauti Nyderlanduose vykusioje konferencijoje, skirtoje ypač greitam plačiajuosčiam internetui. 
Sėkmingu Lietuvos patirties pavyzdžiu dalinosi teisininkas G. Šečkus, kuris skaitė pranešimą tema „Skaitmeninės atskirties mažinimas Lietuvoje“, kurio metu buvo aptariamas RAIN projekto įgyvendinimo modelis. Konferencijoje sėkmingos veiklos pavyzdžiais buvo dalijamasi pasauliniu mastu.
Konferencijos metu buvo akcentuojama žinia, jog visi didieji ryšio operatoriai mato šviesolaidinio ryšio linijas kaip esminę NKP (naujos kartos prieigos) užtikrinimo priemonę. Taip pat buvo pristatytos naujos G.fast ryšio galimybės bei vieno iš didžiųjų operatorių „Orange“ būsimos investicijos į optinio ryšio tinklą pietų Europoje. Aptartos efektyvios ES lėšų panaudojimo galimybės ateities ryšio projektams.
Belgijos ryšių reguliavimo tarnybos atstovai pareiškė didelį susidomėjimą VšĮ „Plačiajuostis internetas“ patirtimi, tačiau jau anksčiau Lietuvos pavyzdys sulaukė tarptautinio pripažinimo. 2015 metais, kuomet buvo skelbiamas Europos Komisijos Europos plačiajuosčio interneto konkursas, RAIN-2 projektas tapo vienu iš 5 nugalėtojų. Tarptautiniai ekspertai projektą įvertino geriausiu „Socialinio ir ekonominio poveikio bei prieinamumo“ nominacijoje.
Šiuo metu yra vykdomi darbai, orientuoti į Skaitmeninės dienotvarkės tikslų pasiekimą. Dienotvarkėje nustatyta, jog iki 2020 metų visi ES piliečiai turi turėti galimybę naudotis pagrindinėmis plačiajuosčio ryšio (30 Mbps arba daugiau) funkcijomis, o 50 proc. Europos namų ūkių turėtų būti užsisakę spartesnio kaip 100 Mbps ryšio paslaugą.
Su visais VšĮ „Plačiajuostis internetas“ projektais galite susipažinti čia
2016-07-01