Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

VšĮ „Plačiajuostis internetas“ pranešimas Lietuvos Esri vartotojų konferencijoje 2015

Spalio 8-9 dienomis vyko kasmetinė Lietuvos Esri vartotojų konferencija (organizuojama UAB „Hnit-Baltic“). Į ją buvo pakviesti ir „Plačiajuostis internetas“ darbuotojai.
Didžiuojamės, kad kolegai Donatui Bernatoniu teko garbė skaityti pranešimą tema „GIS naudojimas RAIN projekte: praeitis ir dabartis”. Vyriausiojo specialisto pristatyme buvo akcentuojamas programinės įrangos, skirtos optinio tinklo valdymui ir priežiūrai, funkcionalumas. Paklausus D. Bernatonio apie skaitomo pranešimo aktualumą ir naudą visuomenei, jis užtikrino, jog didžiausią naudą patyrė operatoriai: „Jie sužinojo apie Hnit-Baltic programinę įrangą ir jos galimybes. Tačiau ir kitiems auditorijos dalyviams buvo įdomu pasiklausyti ir pamatyti, kas yra daroma telekomunikacijų srityje ir su kokiais iššūkiais susiduriama“.
Džiugu, kad kolega, dalyvaudamas konferencijoje, praplėtė turimas žinias. „Man buvo įdomu konferencijoje pamatyti naujas Esri produkcijos galimybes, gavau nemažai informacijos apie Lietuvoje sukurtą GIS turinį (, tiek ir VšĮ „Plačiajuostis internetas“ reikmėms, tiek asmeniniam naudojimui). Įdomu, jog nemažai įmonių pateikia viešai savo sukurtą GIS turinį – nuo mirtingumo priežasčių pasiskirstymo skirtingose seniūnijose, iki maršrutų planavimų, potvynių informacijos ir įvairios statistinės informacijos“.
Konferencijos metu D. Bernatonis aptarė darbo klausimus ir su kolegomis iš kitų įstaigų.
Įstaiga „Plačiajuostis internetas“ vertina informacijos dalijimąsi tarpusavyje ir taip pat noriai dalinasi savo sukaupta patirtimi. 
2015-10-13