Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

C-LION projekto uždarymo renginys Vokietijoje

Praėjusią savaitę VšĮ „Plačiajuostis internetas“ teisininkas G. Šečkus dalyvavo C-LION projekto uždarymo renginyje Vokietijoje.
C-LION projektas – tai Suomių kompanijos statytas povandeninis kabelis, kuris jungia Suomiją su Vokietija ir tai yra greičiausias bei trumpiausias kelias sujungti centrinę Europos dalį su duomenų centrais Šiaurės Europoje. Taip pat, šis projektas yra reikšmingas ateities bendradarbiavimui su Rytų Europa bei Azija. Lietuva planuoja prisidėti prie projekto įrengiant kabelio atšaką į Lietuvą.
Platesnė informacija apie projektą ir uždarymo renginį: http://cinia.fi/en/news/cinia-completes-submarine-data-cable-link-germany-and-finland.
Visada naudinga bendradarbiauti ir dalintis patirtimi. Keletas kadrų iš uždarymo renginio. Nuotraukos G. Šečkaus.
2016-01-18