Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Atliktas viešosios įstaigos „Plačiajuostis internetas“ auditas

Apskaitos ir kontrolės uždaroji akcinė bendrovė „AUDITAS“ atliko nepriklausomą 2018 metų finansinių ataskaitų rinkinio auditą už laikotarpį nuo 2018-01-01 iki 2018-12-31.
Pateikoje išvadoje nurodoma, kad finansinės ataskaitos visais reikšmingais atžvilgiais parodo tikrą ir teisingą vaizdą apie Įstaigos 2018 m. gruodžio 31 d. finansinę padėtį ir tą dieną pasibaigusių metų finansinius veiklos rezultatus ir pinigų srautus pagal Pelno nesiekiančių ribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų buhalterinę apskaitą ir finansinių ataskaitų sudarymą.

2018 m. VšĮ „Plačiajuostis internetas“ veiklos ataskaita