Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

ATLIKTAS FINANSINIS AUDITAS

Š. m. balandžio mėnesį atliktas viešosios įstaigos „Plačiajuostis internetas“ finansinės veiklos auditas. Auditorių išvada vienareikšmiška – įmonės finansinė apskaita tvarkoma tvarkingai,
 
VšĮ „Plačiajuostis internetas" apskaita tvarkoma vadovaujantis Lietuvos Respublikoje galiojančiais teisės aktais, reglamentuojančiais buhalterinę apskaitą ir finansinių ataskaitų sudarymą, bei Lietuvos Respublikos finansų ministro 2004 m. lapkričio 22 d. įsakymu Nr. 1K-372 „Dėl pelno nesiekiančių ribotos civilinės atskaitomybės juridinių asmenų buhalterinės apskaitos ir finansinės atskaitomybės sudarymo ir pateikimo taisyklių patvirtinimo“, pažeidimų nerasta.
 
„Tai, kad įstaigos finansai tvarkomi visiškai tvarkingai ne tik didina mūsų įstaigos patikimumą partnerių bei klientų akyse, bet ir patvirtina mūsų darbuotojų kompetenciją bei rimtą ir atsakingą požiūrį į savo darbą – kuo aš, kaip įstaigos vadovas, esu labai patenkintas“, – sakė Gytis Liaugminas, VšĮ „Plačiajuostis internetas“ direktorius.
 
Kaip pastebėjo Liuda Gargasienė, įstaigos vyriausioji buhalterė, darbas su auditoriais nesukėlė jokio streso ar nepatogumo – visas procesas buvo puikiai organizuotas, patikrinimas atliktas nuosekliai ir detaliai, tačiau tai nesutrukdė kasdienio įstaigos darbo. Mandagus bendravimas bei pademonstruota kompetencija paliko malonų, tikrų profesionalų, išmanančių savo veiklą, įspūdį.
 
VšĮ „Plačiajuostis internetas“ finansinės veiklos auditą atliko UAB „Auditorių biuras”.