Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

2021 m. birželio 23–24 d. audros padariniai VšĮ „Plačiajuostis Internetas“ tinkle

Šių metų Joninės pasižymėjo liūtimis, žaibais, stipriu vėju bei vietomis kruša.
Birželio 23-iosios vakare audra labiausiai palietė vidurio bei pietų Lietuvą: Prienus, Alytų, Marijampolę, Kauną, Ukmergę.
Birželio 24 dieną buvo neramu šiaurės rytų Lietuvos dalyje: Šiauliuose, Panevėžyje, Vilniuje, Utenoje bei Ignalinoje.
Dėl ant elektros linijų laidų užvirtusių medžių ir žaibų įvyko daug elektros maitinimo sutrikimų (nuo to nukentėjo apie 18000 vartotojų), o kai kuriose vietovėse tapo neįmanoma pravažiuoti.
Be to,  birželio 19–24 oro temperatūra viršijo 30 °C daugiau kaip tris paras iš eilės, todėl buvo užregistruotas stichinis meteorologinis reiškinys – kaitra.
Elektros maitinimo sutrikimai:
  • 23-25 dienomis elektros tiekimas buvo sutrikęs 738 kartus 295 ryšio mazguose.
  • Daugumoje objektų elektros matinimas buvo užtikrinamas nepertraukiamo maitinimo šaltiniais ir automatiniais elektros generatoriais. Kilnojami generatoriai buvo nuvežti į 6 objektus.