Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Korupcijos prevencija

VšĮ „Plačiajuostis internetas“, siekdama užtikrinti savo veiklos skaidrumą ir viešumą vykdo korupcijos prevenciją ir nuosekliai įgyvendina jos tikslus. Korupcijos prevencijos tikslas – užkirsti kelią korupcijai atsirasti ir plėtotis VšĮ „Plačiajuostis internetas“ veikloje, pašalinant veiksmų, procedūrų, kitų sričių spragas, dėl kurių gali atsirasti sąlygos korupcijai.

VšĮ „Plačiajuostis internetas“, vykdydama korupcijos prevencijos veiklą, prašo visuomenės pagalbos. Prašome informaciją apie pažeidimus ir neteisėtus veiksmus pranešti elektroniniu paštu [email protected] arba pasitikėjimo telefonu (8 5) 243 0882 arba tai galite padaryti čia. Anonimiškumą garantuojame.
 
Pranešdami informaciją apie galimą pažeidimą, nurodykite kuo tikslesnę pažeidimo (veiksmo) vietą, pažeidimo (veiksmo) laiką bei turimą informaciją apie pažeidėją (vardas, pavardė). Taip pat trumpai apibūdinkite pažeidimo pobūdį. Būtų malonu, jeigu nurodytumėte savo kontaktinę informaciją ir ar galima su Jumis susisiekti.
 
Dėkojame už pateiktą informaciją.
 
Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.

Darbuotojai, vykdantys korupcijos prevenciją ir kontrolę
VšĮ „Plačiajuostis internetas“ korupcijos prevenciją vykdo teisininkė Jelena Streikuvienė, tel. (8 5) 243 0882, el. p. [email protected], kontrolę vykdo teisės ir bendrųjų reikalų skyriaus vadovė Eglė Misienė, tel. (8 5) 243 0882, el. p. [email protected].

Informacija apie VšĮ „Plačiajuostis internetas“ atliekamą korupcijos tikimybės nustatymą ir rizikos analizę
VšĮ „Plačiajuostis internetas“ veiklos sričių, kuriose egzistuoja didelė korupcijos pasireiškimo tikimybė, įvertinimą atlieka Teisės skyriaus teisininkė Jelena Streikuvienė.

Korupcijos pasireiškimo tikimybė:

Teisės aktai, reglamentuojantys kovą su korupcija ir korupcijos prevenciją
Tarptautiniai teisės aktai:  Lietuvos Respublikos teisės aktai:
Susisiekimo ministerijos kovos su korupcija programa
VšĮ „Plačiajuostis internetas“ antikorupcinė programa

VšĮ „Plačiajuostis internetas“ skaidrumo politika

Aktuali informacija apie kovos su korupcija pasiūlymus, priemones, jų įgyvendinimo rezultatus

Korupcijos prevenciją vykdančios įstaigos
Pareigybių, į kurias prieš skiriant asmenį numatyta pateikti rašytinį prašymą Specialiųjų tyrimų tarnybai pagal Korupcijos prevencijos įstatymo 9 straipsnį, sąrašas