Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

ISRI-2 projekto viešosios konsultacijos

Viešosios konsultacijos dėl 5G, 4G ir šviesolaidinės infrastruktūros žemėlapių
2023-09-18
 
Siekiant tinkamai įgyvendinti projektą „Itin spartaus ryšio infrastruktūros plėtra“, viešosioms konsultacijoms teikiami privačių operatorių ir valstybės valdomos esamos ir per artimiausius 3 metus planuojamos įrengti 5G, 4G infrastruktūros skaitmeniniai žemėlapiai, duomenys apie infrastruktūros pasiekiamumą („coverage“) ir galimas teorines tinklo spartas, esamos ir per artimiausius 3 metus planuojamos įrengti šviesolaidinės infrastruktūros skaitmeniniai žemėlapiai ir „baltųjų dėmių“ informacija.
Siekiant įsitikinti, kad surinktų duomenų ir atliktos analizės pagrindu parengti skaitmeniniai žemėlapiai ir kita pateikta informacija yra tiksli ir atitinka konkrečius privačių ryšio operatorių investavimo planus, maloniai prašome suinteresuotų šalių peržiūrėti pateiktus duomenis ir iki 2023 m. spalio 18 d. el. paštu [email protected] pateikti duomenų patikslinimą ir/ar informaciją apie turimą ar planuojamą per artimiausius 3 metus sukurti 5G, 4G ir šviesolaidinę infrastruktūrą. Esant poreikiui (pvz. gavus duomenų iš operatorių dėl planuojamų naujų investicijų į šviesolaidinę infrastruktūrą, kuri neatspindėta žemėlapyje ir duomenyse), žemėlapiai ir duomenys bus patikslinti.
Viešosioms konsultacijoms teikiami skaitmeniniai žemėlapiai ir kiti dokumentai:
 
 
Atkreipiame dėmesį, kad šių žemėlapių pagrindu bus parengti tinkamiausi techniniai sprendimai ir sumodeliuoti tinklo elementai, užtikrinantys projekto įgyvendinimo metu planuojamų prijungti objektų prijungimą prie itin spartaus ryšio infrastruktūros.