Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Įrangos talpinimas

Įrangos talpinimo į komutacinę spintą paslauga skirta operatoriams leisti patalpinti savo įrangą VšĮ „Plačiajuostis internetas“ tinklo objektuose.
Paslauga yra teikiama tik kartu su bent viena kita VšĮ „Plačiajuostis internetas“ paslauga ir numatant, kad jei paslauga teikiama kartu su duomenų perdavimo 100 Mb/s sparta savivaldybės ribose paslauga, jos užimamas plotas negali viršyti 1U, jei su kitomis RAIN infrastruktūros paslaugomis - 2U.

Teikiamų paslaugų tarifus įsakymu tvirtina Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras (2016 m. balandžio 25 d. įsakymo pakeitimas).