Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų politika. Daugiau informacijos

Darbuotojai

 
VšĮ „Plačiajuostis internetas“ darbuotojų kontaktiniai duomenys:

Pareigos Vardas, pavardė Telefonas El. paštas
Direktorius Gytis Liaugminas (8 5) 243 0882 g.liaugminas@placiajuostis.lt
 
Pareigos Vardas, pavardė Telefonas El. paštas
Tinklo technologijų ir plėtros vadovas Vytautas Tvaronavičius (8 5) 243 0882 v.tvaronavicius@placiajuostis.lt
Vyriausioji specialistė Eglė Misienė (8 5) 243 0882 e.misiene@placiajuostis.lt
Vyriausiasis specialistas Donatas Bernatonis (8 5) 243 0882 d.bernatonis@placiajuostis.lt
Vyriausiasis specialistas Karolis Vaškevičius (8 5) 243 0882 k.vaskevicius@placiajuostis.lt
Vyriausioji specialistė Danguolė Cibulskienė (8 5) 243 0882 d.cibulskiene@placiajuostis.lt
Specialistas Marius Gabralevičius (8 5) 243 0882 m.gabralevicius@placiajuostis.lt

 
Pareigos Vardas, pavardė Telefonas El. paštas
Tinklo valdymo vadovė Jolanta Kavaliūnaitė (8 5) 243 0881 j.kavaliunaite@placiajuostis.lt
Vyriausiasis specialistas Rokas Jucys (8 5) 243 0881 r.jucys@placiajuostis.lt
Vyriausiasis specialistas Rimantas Dzingulevičius (8 5) 243 0882 r.dzingulevicius@placiajuostis.lt
Specialistė Audronė Vytienė (8 5) 243 0881 a.vytiene@placiajuostis.lt
Specialistė Injolda Gražienė (8 5) 243 0881 i.graziene@placiajuostis.lt
Specialistė Lina Sarulienė (8 5) 243 0881 l.saruliene@placiajuostis.lt
Specialistė Daiva Semėnienė (8 5) 243 0881 d.semeniene@placiajuostis.lt
Specialistas Vidas Kerulis (8 5) 243 0881 v.kerulis@placiajuostis.lt 
Specialistas Alvydas Gražys (8 5) 243 0881 a.grazys@placiajuostis.lt
Vyriausiasis specialistas Romualdas Mikaliūnas (8 5) 243 0881 r.mikaliunas@placiajuostis.lt
Vyriausiasis specialistas Stanislovas Jonušas (8 609) 98 863 s.jonusas@placiajuostis.lt
Specialistas Robertas Daščioras (8 683) 11 218 r.dascioras@placiajuostis.lt
Specialistas Vladimiras Babachinas (8 674) 72 588 v.babachinas@placiajuostis.lt
Specialistas Sergej Gavrilenko (8 5) 243 0881 s.gavrilenko@placiajuostis.lt
Specialistas Stasys Gučas (8 698) 83 890 s.gucas@placiajuostis.lt
Specialistas Egidijus Bernotas (8 655) 31 750 e.bernotas@placiajuostis.lt
Specialistas Aleksej Volodko (8 659) 48 146 a.volodko@placiajuostis.lt
 
Pareigos Vardas, pavardė Telefonas El. paštas
Teisės ir bendrųjų reikalų skyriaus vadovas Gediminas Šečkus (8 5) 243 0882 g.seckus@placiajuostis.lt
Administratorė Eglė Ruibytė (8 5) 243 0882 e.ruibyte@placiajuostis.lt
Teisininkė Monika Godlauskaitė (8 5) 243 0882 m.godlauskaite@placiajuostis.lt
 
Pareigos Vardas, pavardė Telefonas El. paštas
Vyriausioji buhalterė Liuda Gargasienė (8 5) 243 0882 l.gargasiene@placiajuostis.lt
Buhalterė Sigita Volodkienė (8 5) 243 0882 s.volodkiene@placiajuostis.lt

Darbuotojų elektroninio pašto adresai sudaromi pagal šią schemą (nenaudojant lietuviškų raidžių): v.pavarde@placiajuostis.lt.