Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Darbuotojai

 
VšĮ „Plačiajuostis internetas“ darbuotojų kontaktiniai duomenys:

Pareigos Vardas, pavardė Telefonas El. paštas
Direktorius Gytis Liaugminas (8 5) 243 0882 g.liaugminas@placiajuostis.lt 
 
Pareigos Vardas, pavardė Telefonas El. paštas
Tinklo technologijų ir plėtros vadovas Vytautas Tvaronavičius (8 5) 243 0882 v.tvaronavicius@placiajuostis.lt
Vyriausioji specialistė Eglė Misienė (8 5) 243 0882 e.misiene@placiajuostis.lt
Vyriausiasis specialistas Donatas Bernatonis (8 5) 243 0882 d.bernatonis@placiajuostis.lt
Vyriausiasis specialistas Karolis Vaškevičius (8 5) 243 0882 k.vaskevicius@placiajuostis.lt
Vyriausioji specialistė Danguolė Cibulskienė (8 5) 243 0882 d.cibulskiene@placiajuostis.lt
Specialistas Marius Gabralevičius (8 5) 243 0882 m.gabralevicius@placiajuostis.lt 
Specialistas Tadas Michno (8 5) 243 0882 t.michno@placiajuostis.lt
Projekto ekspertas-specialistas Antanas Miškinis (8 5) 243 0882 a.miskinis@placiajuostis.lt
Projekto ekspertas-specialistas Dmitrij Lukjanov (8 5) 243 0882 d.lukjanov@placiajuostis.lt

Pareigos Vardas, pavardė Telefonas El. paštas
Tinklo valdymo vadovė Jolanta Kavaliūnaitė (8 5) 243 0881 j.kavaliunaite@placiajuostis.lt
Vyriausiasis specialistas Rokas Jucys (8 5) 243 0881 r.jucys@placiajuostis.lt
Vyriausiasis specialistas Rimantas Dzingulevičius (8 5) 243 0882 r.dzingulevicius@placiajuostis.lt
Specialistė Audronė Vytienė (8 5) 243 0881 a.vytiene@placiajuostis.lt
Specialistė Injolda Gražienė (8 5) 243 0881 i.graziene@placiajuostis.lt
Specialistė Lina Sarulienė (8 5) 243 0881 l.saruliene@placiajuostis.lt
Specialistė Daiva Semėnienė (8 5) 243 0881 d.semeniene@placiajuostis.lt
Specialistė Marija Aleksandrova (8 5) 243 0881 m.aleksandrova@placiajuostis.lt
Specialistas Alvydas Gražys (8 5) 243 0881 a.grazys@placiajuostis.lt
Specialistė Krystyna Kozlovska  (8 5) 243 0881 k.kozlovska@placiajuostis.lt
Vyriausiasis specialistas Romualdas Mikaliūnas (8 5) 243 0881 r.mikaliunas@placiajuostis.lt
Vyriausiasis specialistas Stanislovas Jonušas (8 609) 98 863 s.jonusas@placiajuostis.lt
Specialistas Robertas Daščioras (8 683) 11 218 r.dascioras@placiajuostis.lt
Vyriausiasis specialistas Vladimiras Babachinas (8 674) 72 588 v.babachinas@placiajuostis.lt
Specialistas Ričerdas Puzelis  (8 5) 243 0881 r.puzelis@placiajuostis.lt
Specialistas Stasys Gučas (8 698) 83 890 s.gucas@placiajuostis.lt
Specialistas Egidijus Bernotas (8 655) 31 750 e.bernotas@placiajuostis.lt
Specialistas Aleksej Volodko (8 659) 48 146 a.volodko@placiajuostis.lt
Projekto ekspertas - specialistas Giedrius Mickevičius (8 615) 49 971 g.mickevičius@placiajuostis.lt
 
Pareigos Vardas, pavardė Telefonas El. paštas
L. e. p. teisės ir bendrųjų reikalų skyriaus vadovas Eglė Misienė (8 5) 243 0882 e.misiene@placiajuostis.lt
Administratorė Eglė Ruibytė (8 5) 243 0882 e.ruibyte@placiajuostis.lt
Teisininkė Monika Godlauskaitė (8 5) 243 0882 m.godlauskaite@placiajuostis.lt 
Projekto ekspertė - specialistė Rūta Kiškytė - Botinienė (8 5) 243 0882 r.botiniene@placiajuostis.lt
Valytoja Basia Abramova    
 

Pareigos Vardas, pavardė Telefonas El. paštas
Vyriausioji buhalterė Liuda Gargasienė (8 5) 243 0882 l.gargasiene@placiajuostis.lt
Buhalterė Sigita Volodkienė (8 5) 243 0882 s.volodkiene@placiajuostis.lt 

Darbuotojų elektroninio pašto adresai sudaromi pagal šią schemą (nenaudojant lietuviškų raidžių): v.pavarde@placiajuostis.lt.


 
 

Vadovų darbotvarkė