Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

DĖKOJAME OPERATORIAMS UŽ DALYVAVIMĄ VIEŠOSIOSE KONSULTACIJOSE

Dėkojame visiems suinteresuotiems dalyviams už aktyvumą dalyvaujant viešosiose konsultacijose. 
2018-11-06
Skaityti plačiau >

Dėl viešųjų konsultacijų

Atsižvelgiant į ryšio paslaugų operatorių poreikį, įvertinus duomenų perdavimo augimo tendencijas ir technines galimybes kviečiame visus suinteresuotus dalyvius išreikšti savo nuomonę viešosiose konsultacijose.
2018-09-21
Skaityti plačiau >

Baigtas įgyvendinti projektas „Parama plačiajuosčio ryšio infrastruktūrai (II etapas)“ (PRIP2)

PRIP2 projekto įgyvendinimo metu VšĮ „Plačiajuostis internetas“ iš viso paklojo 343 kilometrus šviesolaidinių kabelinių linijų, kuriomis prie esamo šviesolaidinio tinklo prijungti 400 žemės ūkio sektoriaus objektų. 
2018-09-07
Skaityti plačiau >